Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius: esame pasirengę bendradarbiauti su Singapūru finansinių technologijų, mokslo ir transporto srityse

Sukurta 2017.11.13 / Atnaujinta 2017.11.13 15:20

Lapkričio 14-16 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius  su delegacija lankysis Singapūre, kur dalyvaus didžiausiame finansinių technologijų (FinTech) renginyje Pietryčių Azijoje „Singapore FinTech Festival“ ir atidarys Lietuvos pristatymo renginį. Renginyje potencialūs investuotojai bus supažindinti su šalies pasiekimais kuriant FinTech įmonėms palankią verslo aplinką.

Dvišalio politinio ir ekonominio bendradarbiavimo klausimus L. Linkevičius aptars su Singapūro užsienio reikalų, prekybos ir pramonės,  gynybos ir užsienio politikos ministrais. 

Ministras ir lydinti  delegacija sieks sustiprinti mokslinio bendradarbiavimo ryšius su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais, taip pat bus ieškoma bendrų projektų galimybių su viena stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje A*STAR.

 

Kartu su ministru į Singapūrą vyksta Lietuvos banko, užsienio investicijų plėtros agentūros „Invest Lithuania“, Vilniaus miesto plėtros agentūros „Go Vilnius“, Klaipėdos valstybinio jūros uosto direkcijos, Lietuvos mokslų, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos lazerių asociacijos, Vilniaus Gedimino technikos ir Kauno technologijos universitetų atstovai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
.

Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis lapkričio 29 dieną įteikė skiriamuosius raštus Singapūro Respublikos Prezidentei Halimah Yacob.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata