Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu

Sukurta 2020.07.09 / Atnaujinta 2020.07.09 12:16
   L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu
   L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu
   L. Linkevičius padėkojo mobiliojo ryšio operatoriams už pagalbą karantino metu
   Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.

   „Šių mobiliojo ryšio operatorių dėka, Užsienio reikalų ministerija galėjo tiksliau ir greičiau nustatyti mūsų piliečių užsienyje skaičių, paraginti juos susisiekti su artimiausia Lietuvos atstovybe dėl galimybės grįžti į Lietuvą. Ypač vertinga pagalba buvo operatyviai informuojant Lietuvos piliečius apie karantino sąlygas Lietuvoje. Šis glaudus ir betarpiškas bendradarbiavimas leido Lietuvai sėkmingai suvaldyti COVID-19 pandemiją“, - pabrėžė ministras.

   Nuo kovo 14 dienos, užsidarius valstybių sienoms ir nutrūkus skrydžiams, į Lietuvą repatriaciniais skrydžiais buvo pargabenti 2765  užsienyje įstrigę Lietuvos piliečiai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Sausio 6 dieną trylikos Europos Sąjungos (ES) valstybių narių ministrai kreipėsi į už sveikatos apsaugą bei bendradarbiavimą su ES partnerėmis atsakingus ES komisarus ir paragino Europos Komisiją (EK) sukurti paramos mechanizmą, kurio dėka Rytų partnerystės šalys galėtų greičiau įsigyti vakcinos nuo COVID-19.

   Daugiašaliai santykiai »

   Gruodžio 30 dieną Vyriausybės posėdyje buvo nuspręsta nuo 2021 m. sausio 1 d. nebepratęsti skrydžių iš Jungtinės Karalystės (JK) draudimo. Vieningai skrydžių draudimą iš JK įvedusios Baltijos valstybės kartu jo ir atsisakė. 

   Konsulinės naujienos » Daugiašaliai santykiai » Užsienio lietuviai »

   Šiandien vykusio pokalbio tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrų metu nuspręsta organizuoti humanitarinį skrydį trijų Baltijos valstybių gyventojams iš Jungtinės Karalystės (JK).

   Konsulinės naujienos »
   KELIONIU REKOMENDACIJOS 4.jpg

   Įvertinus susidariusią situaciją dėl Jungtinėje Karalystėje nustatytos koronaviruso (COVID-19) mutacijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimto sprendimo nuo gruodžio 21 d. iki gruodžio 31 d. laikinai stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės bei dėl kritinės pandemijos padėties Lietuvoje ir sugriežtintų karantino priemonių, Užsienio reikalų ministerija šiandien paskelbė rekomendaciją piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę.

   Konsulinės naujienos »
   INFO SKRYDZIAI 6.jpg

   Gruodžio 20 dieną skubiai sušauktame Vyriausybės posėdyje nuspręsta stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės. Draudimas įsigaliojo nuo gruodžio 21 d. 04:00 val. ir truks iki gruodžio 31 d. 24 val.

   Konsulinės naujienos »

   Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrai kreipėsi į Europos Sąjungai (ES) pirmininkaujančią Vokietiją, ragindamos koordinuoti ir priimti vieningus sprendimus dėl situacijos su Jungtine Karalyste (JK), kurioje, kaip paaiškėjo, plinta galimai mutavusi koronaviruso atmaina.

   Konsulinės naujienos » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »