Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Liuksemburge vyks Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdis

Sukurta 2017.06.16 / Atnaujinta 2017.06.16 09:24

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius birželio 19 dieną Liuksemburge dalyvaus Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje, kurio darbotvarkėje numatyta aptarti ES Globalios strategijos, ES ir NATO bendradarbiavimo, migracijos, Irako, terorizmo klausimus.

Ruošiantis birželio Europos Vadovų Tarybai, bus įvertintas ES globalios užsienio ir saugumo politikos strategijos įgyvendinimas pagal ES vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai Federicos Mogherini parengtą pirmąją Strategijos įgyvendinimo ataskaitą. 

ES vyriausiajai įgaliotinei F. Mogherini ir NATO generaliniam sekretoriui Jensui Stoltenbergui pristačius jungtinę Europos išorės veiksmų tarnybos ir NATO ataskaitą dėl 2016 m. gruodį NATO ir ES ministrų patvirtintų bendradarbiavimo priemonių įgyvendinimo pažangos, ES valstybių narių diplomatijos vadovai aptars ES ir NATO bendradarbiavimą ir tolesnes jo perspektyvas.

Nesiliaujant teroristiniams išpuoliams ES ir už jos ribų, į Tarybos darbotvarkę įtrauktas terorizmo klausimas. Diskusijos metu ministrai įvertins ligšiolinius veiksmus kovos su terorizmu ir terorizmo prevencijos srityse, peržiūrės grėsmių vertinimą, aptars taikomas ir planuojamas kovos su terorizmu priemones.

Šią savaitę pristačius ketvirtąją migracijos partnerysčių pažangos ataskaitą, ministrai diskutuos dėl ES ir penkių Afrikos šalių bendradarbiavimo efektyvumo sprendžiant migracijos keliamus iššūkius, taip pat aptars tolesnę ES politiką Irako atžvilgiu.

 

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Gegužės 27 dieną Užsienio reikalų tarybos išvakarėse ministras Linas Linkevičius ES užsienio reikalų ministrus pakvietė į neformalią darbinę vakarienę su „Atviros Rusijos“ judėjimo steigėju Michailu Chodorkovskiu.

Naujienos »

Kovo 19 dieną vykusiame Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Briuselyje, kuriame dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, diskutuota apie išvakarėse Rusijoje vykusius rinkimus, įvykius Salisbury mieste Jungtinėje Karalystėje, Ukrainos ateitį, aptarta padėtis Sirijoje, Irane ir situacija Korėjos pusiasalyje.
 

Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 22 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje.

Užsienio reikalų ministro veikla »

Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdis vyks lapkričio 13 dieną Briuselyje. Jo metu  bus rengiamasi ES-Afrikos viršūnių susitikimui bei aptartas strateginės komunikacijos klausimas, į URT darbotvarkę įtrauktas po Lietuvos iniciatyva Vyriausiajai įgaliotinei F. Mogherini išsiųsto laiško. Vėliau, dalyvaujant gynybos ministrams, bus diskutuojama apie ES saugumą ir gynybą.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga » NATO ir tarptautinis saugumas »

Spalio 16 dieną Liuksemburge vyks Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdis, kurio darbotvarkėje numatyta aptarti Irano, Šiaurės Korėjos, Turkijos ir žmogaus teisių klausimus.

Europos Sąjunga »

Liepos 17 dieną Briuselyje Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos Sąjungos Užsienio reikalų tarybos posėdyje, kuriame aptarti ES Globalios užsienio ir saugumo politikos strategijos, Šiaurės Korėjos, Libijos ir migracijos klausimai.

Europos Sąjunga »

Naujienlaiškio prenumerata