Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus eiti Šveicarijos užsienio reikalų ministro pareigas

Sukurta 2017.11.01 / Atnaujinta 2017.11.01 09:53
  Ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus eiti Šveicarijos užsienio reikalų ministro pareigas

  Lapkričio 1 dieną  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Ignazio Cassis pradėjus vykdyti Šveicarijos Konfederacijos užsienio reikalų ministro pareigas, palinkėjo jam stiprybės ir sėkmės šiame, susijusiame su naujais iššūkiais ir atsakingame darbe.

  „Lietuva labai vertina daugiametį Šveicarijos ir Lietuvos bendradarbiavimą bei gerus dvišalius santykius. Esame vieningos nuomonės daugeliu klausimu. Šveicarija yra artima ir patikima mūsų partnerė tiek dvišalių santykių lygmenyje, tiek santykių su Europos Sąjunga kontekste. Abi šalys turi bendrą požiūrį esminiais globalios tarptautinės darbotvarkės klausimais bei siekia užtikrinti mūsų piliečių saugumą ir gerovę“, – sveikinimo laiške rašė ministras L. Linkevičius.

  Taip pat užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė, jog yra įsitikinęs glaudžiu bendradarbiavimu su Šveicarijos Konfederacija ir ateityje.

   

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  valdovu_rumai.JPG

  Lietuvos Respublikos ambasadoje Berne (Šveicarijos Konfederacija) liepos 15 dieną vyko renginys skirtas  Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai pažymėti.

  Atstovybių naujienos »
  tomas_razmus-1579.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 24 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Šveicarijos ambasadoriumi Lietuvai Markusu Niklausu Paulu Dutly. Ministras padėkojo ambasadoriui už asmeninį indėlį plėtojant draugiškus santykius tarp Lietuvos ir Šveicarijos.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata