Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Prasideda Lietuvos diplomatų, dirbančių ekonomikos srityje, metinė konferencija

Sukurta 2017.05.29 / Atnaujinta 2017.05.29 08:51

Lietuvoje gegužės 29–birželio 2 dienomis vyks Lietuvos diplomatų ir specialiųjų atašė, dirbančių ekonomikos srityje, metinė konferencija. Beveik šešiasdešimt Lietuvos ekonominių atstovų, dirbančių 37 pasaulio valstybėse ir 2 tarptautinėse organizacijose, susipažins su naujosios vyriausybės prioritetais ekonominės diplomatijos srityse, dalysis patirtimi ir diskutuos, kaip efektyviau atstovauti šalies ekonominiams interesams, stiprins kompetencijas specializuotuose mokymuose.

Šių metų konferencijos programoje didelis dėmesys skirtas pažangių technologijų sektoriams. Technologijų startuolių parke „Vilnius Tech Park“ su Lietuvos institucijų ir startuolių atstovais ketinama aptarti, kuo Lietuvos diplomatinės atstovybės užsienyje galėtų prisidėti įgyvendinant šalies siekį tapti finansų technologijų centru Šiaurės ir Baltijos šalių regione, auginant finansinių technologijų ir kitų sričių startuolius, gyvybės mokslų sektorių bei „Life Sciences Baltics“ forumą, taip pat pritraukiant į Lietuvą didelius projektus, pavyzdžiui, „Gigafactory“ ir „Hyperloop“.

Tęsdami tradiciją lankyti Lietuvos regionų verslo bendruomenes, Lietuvos diplomatai šiemet lankysis Klaipėdoje, kur aptars eksporto plėtros galimybes su įmonėmis iš Klaipėdos, Šiaulių, Telšių, Mažeikių ir Tauragės apskričių. Kitas neišvengiamas šio vizito Lietuvos uostamiestyje akcentas bus transporto ir logistikos tema bei šiam sektoriui aktualūs klausimai.

Konferencijos dalyviai taip pat dalyvaus „Baltijos investuotojų forume“, kuriame galės susipažinti su globalios ekonomikos iššūkiais ir jų poveikiu Lietuvos ūkiui, užsienio investuotojų lūkesčiais, užmegzti ryšių.

Lietuvos diplomatų ekonomistų suvažiavimai Lietuvoje rengiami nuo 2000 metų.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Viktorijos parlamentas.jpg

Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos inžinerinio ir technologijų klasterio (LITEK) delegacija vasario 16 dieną lankėsi Melburne (Australija).

Ekonominiai santykiai » Užsienio lietuviai »

Šiandien, liepos 13 dieną, įvykusiame posėdyje Ekonominės diplomatijos taryba aptarė Užsienio reikalų ministerijos ir Ūkio ministerijos pasiūlymus dėl ekonominio atstovavimo sistemos tobulinimo.

Ekonominiai santykiai »
tomas_razmus-6937.jpg

Birželio 2 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Lietuvos garbės konsulais užsienyje ir Lietuvos diplomatais bei specialiaisiais atašė, dirbančiais ekonomikos srityje.

Ekonominiai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata