Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras N. Germanas pasveikino naująjį Italijos ambasadorių

Sukurta 2017.11.09 / Atnaujinta 2017.11.09 16:07
   Viceministras N. Germanas pasveikino naująjį Italijos ambasadorių
   Viceministras N. Germanas pasveikino naująjį Italijos ambasadorių
   Viceministras N. Germanas pasveikino naująjį Italijos ambasadorių
   Viceministras N. Germanas pasveikino naująjį Italijos ambasadorių

   Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni ir aptarė draugiškus Lietuvos ir Italijos santykius įvairiose srityse.

   „Dalyvaudama NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse, Italija prisideda prie mūsų šalies ir regiono saugumo stiprinimo. Esame dėkingi už Italijos rodomą solidarumą,“ – sakė N. Germanas.

   Viceministras ir ambasadorius aptarė migracijos situaciją ir Italijai tenkančią naštą priimant pabėgėlius. N. Germanas pasidžiaugė, kad pastaruoju metu sustiprėjo abiejų šalių institucijų bendradarbiavimas perkeliant  prieglobsčio prašytojus iš Italijos į Lietuvą.

   Susitikimo metu taip pat aptarti ateityje planuojami dvišalio politinio, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo projektai Lietuvoje ir Italijoje, tarp jų – 2018 metų gegužės mėnesį Romoje vyksiantys Lietuvos kultūros dienų renginiai.

   Šiandien Italijos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Viceministras pasidžiaugė istorinėmis šio įvykio aplinkybėmis – lygiai prieš 82 metus, 1935 metų lapkričio 9 dieną dabartinio ambasadorius senelis bendravardis Francesco Fransoni, tuometinis Italijos pasiuntinys Kaune, įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentui Antanui Smetonai.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   tomas razmus-0975.JPG

   Lapkričio 21 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su darbą Lietuvoje pradėjusiu Italijos ambasadoriumi Francesco Fransoni aptarė glaudžius Lietuvos ir Italijos tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą daugelyje sričių.

   Dvišaliai santykiai »
   2.jpg

   Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

   Atstovybių naujienos »
   _PDR6897.jpg

   Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   Italija2.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 2 dieną pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Angelino Alfano su valstybės Nepriklausomybės diena, palinkėdamas gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos piliečiams.

   Dvišaliai santykiai »

   Italijoje darbą pradeda trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai, kurie atstovaus Lietuvos politiniams, ekonominiams, kultūriniams interesams ir teiks konsulinę pagalbą Lietuvos piliečiams Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_0246.JPG

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 28 dieną Valetoje, Maltoje, susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru Angelino Alfano ir aptarė dvišalius santykius bei užsienio politikos klausimus.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata