Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje kviečia atlikti praktiką

Sukurta 2019.09.13 / Atnaujinta 2019.09.26 10:42

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip du studijų kursus aukštojo mokslo įstaigoje, arba aukštųjų mokyklų absolventus atlikti praktiką ambasadoje. Praktikos metu susipažinsite su Lietuvos Respublikos ambasados Berlyne veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

Reikalavimai kandidatams:

  • Lietuvos Respublikos pilietis/ė;
  • geros lietuvių ,vokiečių ir/ arba anglų kalbos žinios;
  • pareigingumas, atsakingumas, punktualumas.

Už praktikos atlikimą darbo užmokestis nėra mokamas. Ambasada neturi galimybių pasirūpinti apgyvendinimu ir kitomis su praktika ambasadoje susijusiomis išlaidomis. 

Pageidautina minimali praktikos trukmė 2 mėn.

Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką (lietuvių kalba) elektroniniu paštu [email protected] . Apie pageidavimą atlikti praktiką prašome pranešti likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki planuojamos praktikos pradžios.

Prieš kreipiantis rekomenduojame susipažinti  su Praktikos atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ar atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/ad841c508ee911e7a3c4a5eb10f04386

Susiję skelbimai Visi skelbimai »
Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje Įkelta2019.11.25

Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje

Kviečiame atlikti praktiką Lietuvos ambasadoje Paryžiuje Įkelta2019.11.11

Ambasada kviečia mokančius prancūzų kalbą studentus ir absolventus (baigusius aukštąją mokyklą ne anksčiau kaip prieš 2 m.) atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijos Respublikoje.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriuje Įkelta2019.11.04

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Strateginių sprendimų paramos grupėje Įkelta2019.10.30

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei).