Lapkričio 12-14 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija ir paroda „Energetinės inovacijos karyboje“ Lapkričio 12-14 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija ir paroda „Energetinės inovacijos karyboje“
  Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

  Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

  plačiau »

  Tel. +1 202 234 5860
  Faksas +1 202 328 0466
  E. paštas
  • RSS Kviečiame dalyvauti internetinėje užsienyje gyvenančių lietuvių apklausoje Įkelta2014.10.28

   Visuomenės nuomonės tyrimų centras “Vilmorus” Užsienio reikalų ministerijos užsakymu atlieka užsienyje gyvenančių lietuvių internetinę apklausą. Apklausos tikslas – geriau išsiaiškinti užsienyje gyvenančių lietuvių nuomonės tendencijas dėl užsienio lietuvių poreikių ir ryšių su Lietuva stiprinimo. Anketa anoniminė, ši informacija apibendrintoje formoje bus panaudota gerinant ryšius su užsienio lietuviais.

   Ši apklausa skirta visiems užsienyje gyvenantiems lietuviams (tikslinė grupė: suaugusieji nuo 18 metų amžiaus, gyvenantys užsienyje ne trumpiau kaip 6 mėnesius), kurie nori išreikšti nuomonę dėl savo poreikių, bendradarbiavimo ir ryšių su Lietuva stiprinimo, pateikti savo vertinimus, kaip jaučiasi užsienyje gyvenantys lietuviai bei rekomendacijas diasporos politikos formavimui ir įgyvendinimui. Labai prašome užpildyti anketą asmeniškai, taip pat išplatinti savo draugams ir pažįstamiems.

   Pildyti čia: https://www.surveymonkey.com/s/M5TLM5H

   Lietuviai JAV »
  • Professor-Snyder with Lithuanian-Ambassador to the USA Pavilionis  Photo Ludo Segers.jpg "Lietuvos diplomatijos žvaigžde“ pagerbtas amerikiečių istorikas Timothy Snyder Įkelta2014.10.28

   Spalio 27 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis įteikė Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Jeilio universiteto istorijos profesoriui, knygos „Kruvinos žemės. Europa tarp Hitlerio ir Stalino“ autoriui Timothy Snyder. Apdovanojimas JAV istorikui skirtas už demokratinių vertybių ir žmogaus teisių puoselėjimą.

   Užsienio politika ir diplomatija »
  • 1Photo_Ludo_Segers.JPG Lietuvos Respublikos ambasadoje Vašingtone įvyko Petro Geniušo ir Liudo Mockūno projekto „Jūra miške“ pristatymas Įkelta2014.10.27

   Spalio 25 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Vašingtone įvyko Petro Geniušo (fortepijonas) ir Liudo Mockūno (saksofonas) koncertas „Jūra miške“.

   Projektas „Jūra miške“ – tai improvizacija Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Broniaus Kutavičiaus, Felikso Bajoro, Juliaus Andrejevo kūrinių motyvais. Ši koncertinė programa, kurios pavadinimas asocijuojasi su M. K. Čiurlionio simfoninėmis poemomis, pirmąkart buvo atlikta 2011-aisiais, Čiurlionio mirties 100-mečio paminėjimo metais.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • SGD laivas-saugykla – jau netoli Lietuvos krantų Įkelta2014.10.24

   Ketvirtadienį nuo Skageno Klaipėdos link pajudėjęs suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivas-saugykla sparčiai artėja prie Lietuvos krantų. Kaip praneša „Klaipėdos nafta“, į uostą jis įplauks pirmadienio rytą. [Skagenas yra miestas-uostas, įsikūręs šiauriausiame Danijos taške – Skageno nerijoje].

   Ekonomika ir verslas »
  • 141022_5S_Emb_NATO_-Photo_Ludo_Segers.jpg JAV gynybos sekretoriaus pavaduotojas Derek Chollet Lietuvos ambasadoje Vašingtone Įkelta2014.10.22

   Spalio 22 d. LR ambasadorius J. E. Žygimantas Pavilionis ir Lietuvos gynybos atašė biuras Lietuvos ambasadoje Vašingtone surengė darbinį susitikimą su JAV gynybos sekretoriaus pavaduotoju tarptautinio saugumo reikalams (Assistant Secretary of Defense for International Security Affairs) p. Derek Chollet, kuriame taip pat dalyvavo Estijos ir Latvijos ambasadoriai bei šių šalių gynybos atašė biurų atstovai.

   Karinis bendradarbiavimas »
  • Lietuvos Respublikos ambasada JAV skelbia Lietuvos atstovės atranką į tradicinį vyšnių žydėjimo festivalį Vašingtone Įkelta2014.10.21

   2015 metų balandžio 5-11 dienomis Vašingtone vyks kasmetinis nuo 1948 metų rengiamas vyšnių žydėjimo festivalis, simbolizuojantis Japonijos ir JAV draugystę.  Tradiciškai festivalio metu vyksta ir „Vyšnių žiedų princesių“ programa, kurioje dalyvauja visų JAV valstijų ir kai kurių užsienio šalių ambasadų atstovės (princesės) – jaunosios lyderės. Festivalio metu dalyvės lankosi JAV valdžios institucijose, vykdo labdaros projektus.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • 20141016_174150.jpg Nobelio premijos laureatas profesorius Robert Shiller ir Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis Hartforde diskutavo apie iššūkius, iškilusius Europai Rusijos ir Ukrainos konflikto akivaizdoje Įkelta2014.10.17

   Baltijos šalių ir Naujosios Anglijos regiono bendradarbiavimo tarybos (BALTNET) kvietimu Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis spalio 16 dieną Šv. Juozapo universitete, įsikūrusiame Vakarų Hartforde, Konektikuto valstijoje, kartu su Nobelio premijos laureatu, Jeilio universiteto ekonomikos profesoriumi Robert Shiller diskutavo apie politinius ir ekonominius iššūkius, su kuriais susiduria Europa, Rusijai puolant Ukrainą. Į diskusiją, kurią BALTNET surengė kartu su Konektikuto valstijos Pasaulio reikalų taryba (World Affairs Council of CT), susirinko daugiau nei šimtas klausytojų - ne tik universiteto profesūra ir studentai, bet ir vietos verslo lyderiai, susidomėję galimybėmis investuoti į "naująją Europą" - taip paskaitos klausytojai vadino Lietuvą.

  Daugiau naujienų

  Twitter srautas

  Naujienlaiškio prenumerata