Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę
  Pasaulio krepšinio čempionatas Pasaulio krepšinio čempionatas

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

  Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

  plačiau »

  Tel. +1 202 234 5860
  Faksas +1 202 328 0466
  E. paštas
  • RSS Baltijos šalių parlamentai reiškia paramą Ukrainai Įkelta2014.08.29

   Rugpjūčio 29 d. Taline, Estijoje, vykstančiame trijų Baltijos šalių parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkų susitikime, jų vadovai Marko Mihkelson, Ojars Eriks Kalnins bei Benediktas Juodka pateikė bendrą poziciją dėl situacijos Ukrainoje. Savo pareiškime Estijos, Latvijos ir Lietuvos parlamentų URK pirmininkai griežtai pasmerkė Rusijos Federacijos invaziją bei ginkluotųjų pajėgų įvedimą į Ukrainos teritoriją.

   Užsienio politika ir diplomatija » Karinis bendradarbiavimas »
  • Informacija apie Ebola hemoraginę karštligę Įkelta2014.08.28

   Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad Ebola hemoraginės karštligės protrūkis Vakarų Afrikos regione vis dar kelia didelį tarptautinį susirūpinimą. 2014 m. rugpjūčio 18 d. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, Gvinėjoje, Liberijoje, Siera Leonėje ir Nigerijoje užfiksuota 1350 mirties atvejų. Sustabdyti šį protrūkį yra sudėtinga dėl užkrato išplitimo įvairiose vietovėse, įskaitant miesto teritorijas, taip pat dėl tarpvalstybinio bendruomenių judėjimo. Be to, papildomų sunkumų sukelia personalo ir įrangos trūkumas, taip pat pranešama apie saugumo problemas sveikatos priežiūros įstaigose ir karantino centruose.

   Lietuviai JAV »
  • 14825_Emb_Algirdas_Kauspedas_8_S.jpg Lietuvos ambasadoje JAV - lietuvių bendruomenės susitikimas su grupės „Antis“ lyderiu Algirdu Kaušpėdu Įkelta2014.08.25

   Rugpjūčio 24 d. Lietuvos Respublikos Ambasadoje Vašingtone įvyko Lietuvių Fondo organizuotas Amerikos lietuvių bendruomenės susitikimas su vienu ryškiausių dainuojančiosios revoliucijos simbolių grupės „Antis“ lyderiu Algirdu Kaušpėdu. Šis susitikimas – tai tęsinys visą savaitgalį įvairiuose JAV miestuose vykusių 25-ųjų Baltijos kelio ir 75-ųjų Ribentropo-Molotovo pakto metinių minėjimo renginių.

   Lietuviai JAV »
  • 10609433_1474796489444945_4148785323237716147_n.jpg Vašingtone - Juodojo Kaspino dienai atminti skirti renginiai Įkelta2014.08.23

   Juodojo Kaspino dienos, kuri šiemet sutampa su 25-osiomis Baltijos kelio ir 75-osiomis Molotovo ir Ribentropo pakto metinėmis, minėjimai Jungtinėse Amerikos Valstijose prasideda svarbiais renginiais JAV Kongrese ir prie Memorialinio paminklo komunizmo aukoms atminti Vašingtone. Renginiuose, prie kurių organizavimo aktyviai prisidėjo Lietuvos Respublikos ambasada JAV, dalyvavo JAV Kongresmenas John Shimkus, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Gruzijos, Čekijos ir kitų šalių ambasadų vadovai ar jų pavaduotojai, Komunizmo aukų memorialinio fondo, Europos Atminties ir sąžinės platformos, Jungtinio Baltijos Amerikos nacionalinio komiteto ir kitų organizacijų vadovai bei jų atstovai.

   Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • k1.jpg Vašingtone ir Čikagoje – istoriniai renginiai 25-osioms Baltijos kelio ir 75-osioms Molotovo-Ribentropo metinėms paminėti Įkelta2014.08.20

   Š.m. rugpjūčio 23-ą dieną, šeštadienį, Vašingtone, JAV parlamentarizmo ir demokratijos širdyje – JAV Kongrese – pirmą kartą istorijoje vyks oficialus Juodojo Kaspino dienos ir 75-ųjų Molotovo-Ribentropo pakto, padalijusio ir atvedusio Europą į Antrąjį Pasaulinį karą ir atnešusio nelaimes dešimtims milijonų žmonių, o Baltijos šalims reiškusio daugiau nei 50 metų trūkusią okupaciją ir daugybės nekaltų žmonių priverstinę deportaciją, metinių paminėjimas. Renginyje dalyvaus JAV Kongresmenai, užsienio šalių diplomatinių atstovybių JAV vadovai bei Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir kitų bendruomenių vadovai ir atstovai. Renginyje, kurį organizuoja Lietuvos Respublikos ambasada JAV ir Jungtinis Baltijos Amerikos nacionalinis komitetas (JBANC). taip pat pakviestas dalyvauti JAV Atstovų rūmų pirmininkas John Boehner.

   Lietuviai JAV » Istorinė, kultūros diplomatija » Įvairenybės »
  Daugiau naujienų

  Twitter srautas

  Naujienlaiškio prenumerata