Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadoje apsilankė Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatė Alina Marija Orentas

Sukurta 2019.06.11 / Atnaujinta 2019.06.11 16:31
  Ambasadoje apsilankė Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatė Alina Marija Orentas

  Ambasadorius Rolandas Kriščiūnas pasveikino pirmąją šiais metais įsteigto Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatę, linkėdamas jai sėkmės studijose, siekiant karjeros tarptautinių santykių ir politikos srityje bei primindamas, kad jos įdėtos pastangos universitete ir bendruomenėje yra ne tik vertinamos, bet ir labai reikalingos. Pirmoji Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatė Alina Marija Orentas ambasadoje apsilankė birželio 10 d.

  Loyola universitete Čikagoje studijuojanti lietuvė netrukus vyks dešimties dienų stažuotei į Lietuvą, kurios metu turės progos susipažinti su Lietuvos institucijų veikla, susitikti su Prezidentūros, Vyriausybės, Seimo, ministerijų atstovais, susipažinti su Lietuvos geopolitine ir ekonomine situacija, aktualijomis, dalyvauti kultūrinėje ir pažintinėje programoje, pabendrauti su nevyriausybinių organizacijų atstovais.

  2019 m. kovo 19 dieną oficialiai įsteigtas atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio proga inicijuotas Lietuvos ambasadoriaus vardo fondas yra skirtas Amerikos lietuviams - naujos kartos lyderiams. Fondo steigimo sutartį tarpininkaujant Lietuvos ambasadai JAV pasirašė Vašingtono lietuvių profesionalų klubas ir Ilinojaus valstijoje įsikūręs Lietuvių Fondas. Pagrindinis Lietuvos ambasadoriaus fondo tikslas – ugdyti lietuvių kilmės profesionalus ir lyderius, kurie prisidėtų prie strateginių Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų ryšių puoselėjimo ir stiprinimo.

  Lietuvos ambasadoriaus fondo ateities lyderiams laureatų stažuotes Lietuvoje finansuoja Užsienio reikalų ministerijos „Globalios Lietuvos“ programa.

  Naujienlaiškio prenumerata