Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas

Ambasadoriaus vizito metu aptartos galimybės Pensilvanijai tapti Lietuvos vartais į JAV

Sukurta 2017.06.13 / Atnaujinta 2017.06.13 23:36
   Ambasadoriaus vizito metu aptartos galimybės Pensilvanijai tapti Lietuvos vartais į JAV
   Ambasadoriaus vizito metu aptartos galimybės Pensilvanijai tapti Lietuvos vartais į JAV

   Šiandien, birželio 13 d., Lietuvos ambasadorius Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) Rolandas Kriščiūnas lankosi Pensilvanijos valstijoje. Ambasadorius su Gubernatoriaus pavaduotoju Maiku Staku (Mike Stack) ir Pensilvanijos Ekonomikos sekretoriumi Denisu Deivinu (Dennis Davin)

   aptarė Pensilvanijos delegacijos vizitą į Lietuvą, vykusį š.m. balandžio 4-7 d., bei tolesnį ekonominės partnerystės vystymą ir planuojamą atsakomąjį aukšto lygio Lietuvos delegacijos vizitą į Pensilvaniją š.m. rudenį.

   Ambasadorius kvietė dar labiau stiprinti strateginę partnerystę tarp Lietuvos ir Pensilvanijos valstijos, siekiant paversti Pensilvaniją Lietuvos verslo ir eksporto vartais į JAV. R.Kričšiūnas išreiškė norą toliau plėsti draugiškus ryšius su Pensilvanijos valstija, bei bendradarbiauti gyvybės mokslų, kibernetinio saugumo, žemės ūkio, turizmo ir kitose srityse.

   Viešnagės metu ambasadorius taip pat susitiko su Pensilvanijos tarptautinės verslo agentūros vadovu Deividu Brylu (David Briel) bei Pensilvanijos Valstybės departamento Sekretoriaus pavaduotoju Robertu Tores (Robert Torres).

   Nuotraukose:

   R.Kriščiūnas susitikime su Pensilvanijos valstijos gubernatoriaus pavaduotoju Mike Stack

   Ambasadorius R.Kriščiūnas ir Pensilvanijos valstijos Ekonomikos sekretorius Dennis Davin (antras iš dešinės), bei Lietuvos garbės konsulė Kristina Bard (trečia iš dešinės)

   Naujienlaiškio prenumerata