Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Ambasadorius R. Kriščiūnas sveikina Amerikos ir Meksikos lietuvius šv.Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga

Sukurta 2017.12.22 / Atnaujinta 2017.12.22 15:42
  Ambasadorius R. Kriščiūnas sveikina Amerikos ir Meksikos lietuvius šv.Kalėdų ir artėjančių Naujųjų Metų proga

  Nuoširdžiai sveikinu visus Amerikos ir Meksikos lietuvius ir šiose šalyse gyvenančius Lietuvos piliečius artėjančių švenčių proga - branginkime savo lietuviškas šaknis ir tradicijas, perduokime jas savo vaikams ir stiprinkime ryšį su Lietuva.

   

  Kviečiu visus Jus, gyvenančius toli nuo gimtųjų namų, nepamiršti likusių Lietuvoje artimųjų. Sveikindami su šventėmis esančius šalia, tyliai prisiminkite jau palikusius mus, mintimis apkabinkite tuos, kurie yra Lietuvoje ar kitose pasaulio šalyse.

  Kiekvienas iš mūsų yra dalelė Lietuvos, kitais metais švenčiančios atkurtos valstybės 100-mečio jubiliejų. Šio jubiliejaus herojus yra kiekvienas iš Jūsų -  tiek šalies gyventojas, tiek užsienio lietuvis  - suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsima Lietuvos istorija.

  Šv. Kalėdų ir artėjančio jubiliejaus proga linkiu Jums toliau sėkmingai vykdyti prasmingą savo veiklą Amerikoje bei Meksikoje, puoselėti lietuvybę, pasididžiavimą savo Tėvyne ir lietuviškomis tradicijomis.

  Linksmų Šv. Kalėdų ir džiaugsmingų Naujųjų Metų Jums ir Jūsų artimiesiems!

  Naujienlaiškio prenumerata