Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas

Ambasadorius R.Kriščiūnas pasveikino jaunųjų lyderių apdovanojimų laureatę iš Lietuvos

Sukurta 2018.05.08 / Atnaujinta 2018.05.08 22:07
   Ambasadorius R.Kriščiūnas pasveikino jaunųjų lyderių apdovanojimų laureatę iš Lietuvos
   Ambasadorius R.Kriščiūnas pasveikino jaunųjų lyderių apdovanojimų laureatę iš Lietuvos

   Lietuvos ambasadorius Rolandas Kriščiūnas gegužės 4 dieną susitiko su  JAV Valstybės departamento kartu su nevyriausybine organizacija „Legacy International“ rengiamo būsimųjų jaunųjų lyderių apdovanojimų laureate jazide Zina Salimas Hassan Hamu, šiuo metu gyvenančia ir studijuojančia Lietuvoje. Ambasadorius susitikimo metu pasveikino Lietuvoje gyvenančią merginą su garbingu apdovanojimu ir padėkojo už jos drąsą pasakojant pasauliui tragišką jazidų istoriją ir prisidedant prie kitų kilnių projektų.  

   Zina Salimas Hassan Hamu į Lietuvą atvyko iš Irako, kur savo akimis matė ISIS vykdomą genocidą jazidžių mergaičių atžvilgiu, pati du metus gyveno pabėgėlių stovykloje. Zina nuotraukų pagalba pristato ir pasakoja pasauliui skaudžią jazidų istoriją, jos nuotraukas publikavo Reuters ir National Geographic. Zinos darytų nuotraukų parodos buvo surengtos Lietuvoje. Šiuo metu mergina studijuoja LCC tarptautiniame universitete Klaipėdoje.

   Gegužės 2 dieną JAV Valstybės departamente surengtoje ceremonijoje buvo apdovanoti dešimt jaunų lyderių iš viso pasaulio. Apdovanojimus įvairiose srityse pasižymėjusiems jauniems žmonėms, kurie savo asmenine iniciatyva prisideda prie konfliktų sprendimo, tolerancijos ir didesnio tarpusavio supratimo skatinimo, įteikė Valstybės sekretoriaus pavaduotoja Marie Royce. „Emerging Young Leaders Award“ JAV Valstybės departamentas rengia trečius metus iš eilės.

   Naujienlaiškio prenumerata