Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Ambasadorius sveikina Amerikos lietuvius, diasporos atstovus su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Sukurta 2018.02.15 / Atnaujinta 2018.02.15 17:24

Nuoširdžiai sveikinu visus Amerikos lietuvius, mūsų gausios diasporos atstovus ir Lietuvos bičiulius su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena.

Prieš šimtą metų Lietuvos Tarybos signatarų Vilniuje pasirašytas dokumentas yra modernios Lietuvos  pagrindas, vienijantis visas tautas gyvenančias Lietuvoje ir išeiviją visame pasaulyje. Vasario 16-osios aktas buvo ir yra mūsų modernios valstybės didvyrių, kovojusių už laisvą ir nepriklausomą Lietuvą sunkiausiomis praėjusio amžiaus akimirkomis, įkvėpimo šaltinis.

Vasario 16-oji – išskirtinė data mūsų tautai, valstybei ir asmeniškai kiekvienam Lietuvoje ar už jos ribų gyvenančiam, nes tai yra mūsų bendra šventė, mūsų atkurtos Valstybės gimtadienis. Esame ypatingai dėkingi Amerikoje gyvenantiems mūsų tautiečiams, kurių pastangų dėka buvo stiprinama Lietuvos Nepriklausomybė ir užtikrinta tvirta bei nuolatinė JAV parama mūsų siekiams.

Kiekvienas iš mūsų yra maža, bet gyvybiškai svarbi dalelė Lietuvos, nes tik nuo mūsų pačių užsibrėžtų tikslų, indėlio ir kasdieninių darbų priklausys kokią ateities Lietuvą ir jos istoriją mes sukursime.

Šiandien džiaugsmingai švenčiamas Lietuvos šimtmetis yra mūsų visų sėkmės istorija.  Šio gražaus ir ypatingo jubiliejaus proga linkiu toliau nenuilstamai puoselėti lietuviškas tradicijas, skleisti žinią apie Lietuvą visame pasaulyje, didžiuotis didinga Lietuvos istorija ir išlaikyti tvirtą ryšį su tėvyne.

Linksmos ir prasmingos Jums Vasario 16-osios šventės!

 

Ambasadorius                                                                                       Rolandas Kriščiūnas

Naujienlaiškio prenumerata