Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Hartig Shimkus Kriščiūnas Šakalys.jpg

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga Lietuva padovanojo Amerikos žmonėms JAV Kapitolijaus pastato nano kopiją, kurią Lietuvos lazerių technologai gamino tris mėnesius. Ši kopija yra 600,000 kartų mažesnė negu pats pastatas. Ant Kapitolijaus kupolo esanti Laisvės skulptūra yra 10 kartų mažesnė už žmogaus lastelę.

Ši dovana buvo oficialiai buvo perduota į JAV Smithsonian instituto nuosavybę kovo 11 d., Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėjimo, vykusio JAV Kongreso bibliotekoje, metu.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
49623425482_6a7a245882_k.jpg

Šiandien Lietuvos Seimo Pirminkas V.Pranckietis apsilankė daugiau kaip prieš šimtmetį įkurtuose Lietuvių namuose Baltimorėje, susitiko su jų pirmininku Ryčiu Grybausku, bei su Lithuanian Trade Council įkūrėju ir vadovu Bernard Gagnon.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
su JAV Sveikatos departamento kolegomis.jpg

Vasario 20-21 d. Vašingtone lankėsi Lietuvos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ministras susitiko su JAV Sveikatos sekretoriaus pavaduotoju Eric D. Hargan‘u, Sveikatos departamento atstovais. 

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
dsc_4424.jpg

Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos (JTGA) metu vykstančiame pasauliniame ekonominės politikos ir verslo bendruomenės forume „Concordia Annual Summit“ Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su globalaus verslo lyderiais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
d1_dsc_3104.jpg

Vienas pirmųjų Niujorke viešinčio Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos susitikimų įvyko su JAV vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ vadove Adena Friedman. Rugsėjo 23 d. įvykusiame susitikime aptarta biržos Vilniuje veikla ir plėtros galimybės technologijų bei duomenų analizės srityse. Susitikime taip pat dalyvavo ir Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
3304_55d659079b7a608cd3cfbd32479a27c8.jpg

Inovatyvios šalies įmonės, kuriančios sprendimus kosmoso industrijai, galės dalyvauti NASA akceleravimo programoje, teigia JAV viešintis ir su NASA atstovais susitikęs ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata