Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
paskaita.jpg

Gegužės 5-7 dienomis Lietuvos ambasadorius lankėsi Sietle, kur susitiko su miesto vicemerė, lankėsi Boein būstinėje, skaitė paskaitą Vašingtono universitete, susitiko su Sietlo lietuvių bendruomene.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
ministras Bibliotekoje kartu su I.Bublys ir Jeff Trimble.jpg

Balandžio 5 dieną ministras Linas Linkevičius lankėsi Ohajo valstijoje, kur pristatė investavimo Lietuvoje galimybes bei šalies ekonominius ir politinius prioritetus.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
DSC0000001.JPG

Kovo 9 d., Lietuvos ambasadoje Vašingtone susirinkę JAV lietuvių verslo organizacijų vadovai ir verslininkai tarėsi dėl glaudesnio bendradarbiavimo tarpusavyje. „Lietuvos stiprybė- talentingi ir iniciatyvūs žmonės, kurie nevengia prisiimti atsakomybės ir įgyvendinti visai šaliai svarbių darbų. Jūsų dalyvavimas šiandien tai tik patvirtina- atėjo laikas Lietuvos verslui būti labiau matomam JAV rinkoje, o to galime pasiekti tik susitelkę ir būdami vieningi“- sveikindamas susirinkusius verslininkus sakė Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas.    

Ekonomika ir verslas » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
Deputy Secretary of the U.S. Department of Energy Dan Brouillette.png

Vasario 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vašingtone vykusiame susitikime su JAV energetikos sekretoriaus pavaduotoju Danu Brouillette aptarė transatlantinio bendradarbiavimo energetikos saugumo srityje stiprinimą bei pabrėžė abipusę naudą didinant energetikos šaltinių diversifikaciją regione ir skatinant suskystintų gamtinių dujų importą iš JAV.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Kr Sinsinatyje.jpg

Rugsėjo 25 d. Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas pakvietė Sinsinačio (Cincinnati) ir Ohajo valstijos verslo lyderius investuoti Lietuvoje. Renginyje, kurį organizavo JAV- Europos prekybos rūmai Sinsinatyje, Krišiūnas pristatė Lietuvos verslo galimybes JAV kompanijomoms.

Ekonomika ir verslas »
SP9.jpg

Birželio 25-27 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su oficialiu darbo vizitu viešėjo Vašingtone, kur dalyvavo įvairiuose susitikimuose ir taip pat bendroje programoje JAV Kongrese su Ukrainos, Sakartvelo, Moldovos parlamentų pirmininkais Andriy Parubiy, Irakli Kobakhidze, Andrian Candu ir Lenkijos Senato pirmininko pavaduotoju Adam Bielan.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata