Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas

JAV lankosi Lietuvos Seimo Pirmininkas

Sukurta 2017.06.27 / Atnaujinta 2017.06.30 15:05
   JAV lankosi Lietuvos Seimo Pirmininkas
   JAV lankosi Lietuvos Seimo Pirmininkas

   Birželio 27- 30 d.  Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Birželio 27-28 d. Lietuvos Seimo pirmininkas, kartu su kitais Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) parlamentų vadovais, Vašingtone susitiks su JAV Atstovų Rūmų Pirmininku Polu Rajenu (Paul Ryan), su Atstovų Rūmų mažumos lydere Nancy Pelosi, JAV Senatoriais. Kartu su JAV Atstovų rūmų nariais dalyvaus apvalaus stalo diskusijoje Kongrese, kurioje tarsis dėl bendrų priemonių įveikiant naujai kylančius iššūkius.

   Transatlantinių ryšių stiprinimas, situacija Baltijos regione, saugumo klausimai bus aptarti susitikimuose su JAV Prezidento ir Viceprezidento kabineto, JAV Valstybės departamento pareigūnais. Ekonominį bendradarbiavimą ir prekybos galimybes NB8 parlamentų vadovai aptars su JAV Prekybos departamento už tarptautinę prekybą atsakingais pareigūnais.

   Birželio 27 dieną Švedijos ambasadoje vyks seminaras apie iššūkius, kylančius Šiaurės Europoje. Į seminarą kviečiami dalyvauti ekspertai ir regionu besidominti plačioji visuomenė. Daugiau informacijos ir registracija

   Birželio 27 dieną 18:30 val. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Lietuvos ambasadoje susitiks su Vašingtono lietuvių bendruomene. Norinčius kviečiame registruotis [email protected]

   Birželio 29-30 d. V.Pranckietis lankysis Niujorke ir Konetikuto valstijoje.

   Nuotraukose: V.Pranckietis ir Šiaurės Baltijos šalių parlamentų pirmininkai susitikime su JAV Prezidento patarėja nacionalinio saugumo klausimais Andrea Thompson.

          Tomo Enquist nuotr.

    

    

    

    

    

    

   Naujienlaiškio prenumerata