Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
SVARBI%20INFORMACIJA%20VYKSTANTIEMS%20Į%20KINIJĄ(10).png

Primename, jog Jungtinės Amerikos Valstijos vis dar patenka į COVID-19 ligos paveiktų šalių sąrašą, todėl užsieniečiai iš JAV į Lietuvą gali atvykti tik pagal nustatytas išimtis.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
fcb info 2.jpg
Skelbiame balsavimo Seimo rinkimuose LR ambasadoje JAV datas ir laikus.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »

Nuo šiandien, 2020 m. liepos 1 d. pradedama rinkėjų, planuojančių balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, registracija. Kviečiame Lietuvos Respublikos piliečius, nuolat gyvenančius, laikinai išvykusius ar rinkimų metu būsiančius užsienyje ir turinčius teisę balsuoti, registruotis balsavimui užsienyje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »

Paspaudę šią nuorodą galite rasti dažniausiai užduodamus klausimus dėl kelionavimo ar grįžimo į Lietuvą pandemijos metu. Ši nuoroda Jus nukreips į LR Užsienio reikalų ministerijos svetainę.

Konsulinės naujienos »
image0.jpg
Su pasididžiavimu pranešame, kad JAV lietuviai jungiasi prie susitelkimo akcijos ir, pagal galimybes, yra pasirengę padėti Lietuvos piliečiams, kurie dėl COVID-19 pandemijos yra "užstrigę" JAV.
JAV Lietuvių Bendruomenės apygardų ir apylinkių kontaktinę Informaciją galite rasti čia:
 
Bendras JAV Lietuvių Bendruomenės el.paštas- [email protected]
 
 
Konsulinės naujienos »

Atkreipiame dėmesį, kad daugeliui oro kompanijų stabdant skrydžius per Europos oro uostus, šią savaitę pagal grafiką vyks skrydžiai iš Frankfurto į Vilnių ir iš Stambulo į Vilnių. 

Dėl galimybių kitą savaitę grįžti į Lietuvą nepranešama, todėl rekomeduojame visus norinčius sugrįžti, kelionės nebeatidėlioti.

Dėl skrydžių per Frankfurto oro uostą: reisai LH886 ir LH887 į Vilnių bus tęsiami iki sekmadienio, kovo 22 d. imtinai, o visiems, kuriems buvo pranešta, kad skrydis atšaukiamas, bilietai turėtų būti atstatyti, o Lufthansa keleivius apie tai turėtų informuoti individualiai. Nedelsiant kreipkitės į Lufthansa.

Dėl vykimo per Stambulo oro uostą: atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos ir kitų trečiųjų šalių piliečiai, kurie lankėsi įvardintose ypatingos rizikos šalyse per paskutines 14 dienų neįleidžiami į Turkijos teritoriją. Turkija išskyrė šias 22 šalis: 
Nuo kovo 16 d.: Italijos, Austrijos, Belgijos, Danijos, Ispanijos, Nyderlandų, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Norvegijos, Kinijos, Pietų Korėjos, Irano, Irako. 
Nuo kovo 17 d. Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Egipto, Saudo Arabijos, Azerbaidžano ir Jungtinių Arabų Emyratus. 
Nuo kovo 20 d. - Gruzijos (Sakartvelo).

Naujausią informaciją apie apribojimus skrendant per Turkiją galite sužinoti čia: https://www.facebook.com/LietuvaTurkijoje/

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu. Elektroninio pašto adresą rasite čia

Konsulinės naujienos »
info 3.jpg

Pateikiame informaciją apie grįžimą į Lietuvą ir atsakymus į dažniausiai užduodamus JAV viešinčių Lietuvos piliečių klausimus. Situacija keičiasi labai greitai, tad informaciją nuolat atnaujinsime.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata