Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informacija piliečiams, esantiems St. Martin/ Sint Maarten saloje

Informuojame, kad Prancūzijos VRM krizių centras pranešė, jog dėl artėjančio uragano Jose iš St. Martin/ Sint Maarten salos šiuo metu nėra vykdoma visuotinė evakuacija.

Visuotinė evakuacija bus vykdoma praėjus uraganui Jose. Užsiregistruoti į pageidaujančių evakuotis asmenų sąrašą reikia viename iš registracijos punktu asmeniškai (prašome žiūrėti pridedamą žemėlapį).

Jeigu jums yra žinoma apie kritinėje situacijose esančius LR piliečius ar asmenis, kurių gyvybei ir sveikatai gresia pavojus – prašome nedelsiant informuoti Ambasadą el. paštu [email protected]. Ambasada šią informaciją iš karto perduos Prancūzijos VRM Krizių centrui.

Konsulinės naujienos »
DSC00554.JPG

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitikimuose Vašingtone aptaria transatlantinio saugumo, paramos Ukrainai ir kitoms Rytų partnerėms ir transatlantinės prekybos klausimus.

Birželio 27 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis drauge su Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkais Vašingtone susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) administracijos pareigūnais.

Susitikime su JAV viceprezidento patarėja nacionalinio saugumo klausimais Andrėja Tompson (Andrea Thompson) aptarti Europos saugumo, Rusijos keliamų grėsmių, paramos ES Rytų partnerėms ir transatlantinio ryšio stiprinimo klausimai. Lietuvos Seimo vadovas ragino JAV ir toliau visokeriopai remti Ukrainą, šiuo metu vykdančią svarbias reformas, nepaisant, kad šalis tuo pačiu metu turi priešintis ir išorės agresoriui.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Įvairenybės »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata