Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Informacija piliečiams, esantiems St. Martin/ Sint Maarten saloje

Informuojame, kad Prancūzijos VRM krizių centras pranešė, jog dėl artėjančio uragano Jose iš St. Martin/ Sint Maarten salos šiuo metu nėra vykdoma visuotinė evakuacija.

Visuotinė evakuacija bus vykdoma praėjus uraganui Jose. Užsiregistruoti į pageidaujančių evakuotis asmenų sąrašą reikia viename iš registracijos punktu asmeniškai (prašome žiūrėti pridedamą žemėlapį).

Jeigu jums yra žinoma apie kritinėje situacijose esančius LR piliečius ar asmenis, kurių gyvybei ir sveikatai gresia pavojus – prašome nedelsiant informuoti Ambasadą el. paštu [email protected]. Ambasada šią informaciją iš karto perduos Prancūzijos VRM Krizių centrui.

Konsulinės naujienos »
DSC00554.JPG

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitikimuose Vašingtone aptaria transatlantinio saugumo, paramos Ukrainai ir kitoms Rytų partnerėms ir transatlantinės prekybos klausimus.

Birželio 27 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis drauge su Šiaurės ir Baltijos šalių parlamentų pirmininkais Vašingtone susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) administracijos pareigūnais.

Susitikime su JAV viceprezidento patarėja nacionalinio saugumo klausimais Andrėja Tompson (Andrea Thompson) aptarti Europos saugumo, Rusijos keliamų grėsmių, paramos ES Rytų partnerėms ir transatlantinio ryšio stiprinimo klausimai. Lietuvos Seimo vadovas ragino JAV ir toliau visokeriopai remti Ukrainą, šiuo metu vykdančią svarbias reformas, nepaisant, kad šalis tuo pačiu metu turi priešintis ir išorės agresoriui.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Įvairenybės »
mix 1.jpg

Maloniai primename, kad vasario 16 d. yra Valstybės atkūrimo diena, tad Lietuvos Respublikos ambasada JAV (įskaitant konsulinį skyrių) nedirbs.

Visais konsulinio aptarnavimo klausimais maloniai prašome kreiptis el. paštu [email protected]  arba palikti balso pranešimą tel. 202 234 5860 (ext. 127). Konsuliniai pareigūnai susisieks su Jumis per įmanomai trumpiausią laikotarpį. 

Pirminė informacinė konsulinė pagalba nelaimės atveju teikiama visą parą telefonais 8 706 52444, (8-5) 236 2444 arba el. paštu [email protected]

Konsulinės naujienos »
IMG_0011.jpg

Lietuvos Garbės konsulai, reziduojantys Vakarų Hemisferoje vasario 2-3 d. dalyvavo Kankune (Meksikoje) vykusiame Lietuvos Generalinių ir Garbės konsulų suvažiavime, kuris tapo pirmuoju bendru už Atlanto dirbančių Lietuvos diplomatų suvažiavimu.  

Per dvi diskusijų dienas Garbės konsulai aptarė Lietuvos politinio ir ekonominio atstovavimo aktualijas, bendradarbiavimo su diplomatinėmis atstovybėmis prioritetus bei būdus kaip geriau išnaudoti bendro atstovavimo potencialą, dalinosi geriausiomis praktikomis bei planavo bendrus renginius per artimiausius metus.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Įvairenybės »
IMG_5515.JPG

Vasario 1 d. Meksike surengtos trečiosios dvišalės Lietuvos ir Meksikos užsienio reikalų ministerijų politinės konsultacijos.

Lietuvos delegacijai vadovavo Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento direktorius ambasadorius Eduardas Borisovas, Meksikos delegacijai  - Europos departamento direktorius ambasadorius Francisco Del Río.  Susitikimuose dalyvavo ir Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV ir Meksikai Rolandas Kriščiūnas.

Politinėse konsultacijose aptarti dvišaliai Lietuvos ir Meksikos santykiai, jų plėtojimo galimybės, Europos Sąjungos ir Meksikos santykiai, Amerikos žemyno ir Europos aktualijos, saugumo situacija pasaulyje.

Pažymėta, kad yra daug galimybių plėtoti šalių ekonomikos ryšius. Pasak Lietuvos delegacijos vadovo, mūsų šalies verslo įmones domina Meksikos rinka ir galimybės eksportuoti žemės ūkio produkciją, pramoninės inžinerijos, informacinių technologijų prekes ir paslaugas. Meksikos atstovai pakvietė Lietuvos verslininkus apsilankyti Meksikoje ir kartu rasti nišas abipusiai naudingam bendradarbiavimui.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata