Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Nuo šiandien, 2020 m. liepos 1 d. pradedama rinkėjų, planuojančių balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, registracija. Kviečiame Lietuvos Respublikos piliečius, nuolat gyvenančius, laikinai išvykusius ar rinkimų metu būsiančius užsienyje ir turinčius teisę balsuoti, registruotis balsavimui užsienyje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »

Paspaudę šią nuorodą galite rasti dažniausiai užduodamus klausimus dėl kelionavimo ar grįžimo į Lietuvą pandemijos metu. Ši nuoroda Jus nukreips į LR Užsienio reikalų ministerijos svetainę.

Konsulinės naujienos »
image0.jpg
Su pasididžiavimu pranešame, kad JAV lietuviai jungiasi prie susitelkimo akcijos ir, pagal galimybes, yra pasirengę padėti Lietuvos piliečiams, kurie dėl COVID-19 pandemijos yra "užstrigę" JAV.
JAV Lietuvių Bendruomenės apygardų ir apylinkių kontaktinę Informaciją galite rasti čia:
 
Bendras JAV Lietuvių Bendruomenės el.paštas- [email protected]
 
 
Konsulinės naujienos »

Atkreipiame dėmesį, kad daugeliui oro kompanijų stabdant skrydžius per Europos oro uostus, šią savaitę pagal grafiką vyks skrydžiai iš Frankfurto į Vilnių ir iš Stambulo į Vilnių. 

Dėl galimybių kitą savaitę grįžti į Lietuvą nepranešama, todėl rekomeduojame visus norinčius sugrįžti, kelionės nebeatidėlioti.

Dėl skrydžių per Frankfurto oro uostą: reisai LH886 ir LH887 į Vilnių bus tęsiami iki sekmadienio, kovo 22 d. imtinai, o visiems, kuriems buvo pranešta, kad skrydis atšaukiamas, bilietai turėtų būti atstatyti, o Lufthansa keleivius apie tai turėtų informuoti individualiai. Nedelsiant kreipkitės į Lufthansa.

Dėl vykimo per Stambulo oro uostą: atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos ir kitų trečiųjų šalių piliečiai, kurie lankėsi įvardintose ypatingos rizikos šalyse per paskutines 14 dienų neįleidžiami į Turkijos teritoriją. Turkija išskyrė šias 22 šalis: 
Nuo kovo 16 d.: Italijos, Austrijos, Belgijos, Danijos, Ispanijos, Nyderlandų, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos, Norvegijos, Kinijos, Pietų Korėjos, Irano, Irako. 
Nuo kovo 17 d. Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, Airijos, Egipto, Saudo Arabijos, Azerbaidžano ir Jungtinių Arabų Emyratus. 
Nuo kovo 20 d. - Gruzijos (Sakartvelo).

Naujausią informaciją apie apribojimus skrendant per Turkiją galite sužinoti čia: https://www.facebook.com/LietuvaTurkijoje/

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigiama 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.

Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu. Elektroninio pašto adresą rasite čia

Konsulinės naujienos »
info 3.jpg

Pateikiame informaciją apie grįžimą į Lietuvą ir atsakymus į dažniausiai užduodamus JAV viešinčių Lietuvos piliečių klausimus. Situacija keičiasi labai greitai, tad informaciją nuolat atnaujinsime.

Konsulinės naujienos »
LT 3.jpg

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.  Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

Konsulinės naujienos »
index.jpg

SVARBI INFORMACIJA Lietuvos piliečiams, keliaujantiems JAV, Meksikoje ar Karibuose.

Lietuvos Respublikos ambasadoje JAV vyksta Lietuvos piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija.
Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje).
Prašome nedelsiant susisiekti su Lietuvos ambasada JAV elektroniniu paštu: [email protected]

Konsulinės naujienos »

Reaguodama į COVID-19 pandemiją, JAV uždraudė atvykimą iš Šengeno šalių. Draudimas įsigalioja nuo kovo mėn. 13 d. 23:59 (JAV Rytų pakrantės laiku) ir galioja asmenims, kurie per paskutines 14 dienų buvo Šengeno erdvėje. Draudimas atvykti ar tranzitu skristi per JAV taikomas net ir tiems asmenims, kurie tranzitu keliavo per Šengeno erdvę. 

 

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata