Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas

Kviečiame diasporą JAV kartu švęsti modernios Lietuvos 100-metį ir dalintis savo iniciatyvomis

Sukurta 2018.01.22 / Atnaujinta 2018.01.22 22:16
  Kviečiame diasporą JAV kartu švęsti modernios Lietuvos 100-metį ir dalintis savo iniciatyvomis

  Lietuvos Respublikos ambasada Vašingtone atkurtos Lietuvos valstybės jubiliejaus proga kviečia Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančią Lietuvos diasporą ir čia gyvenančius Lietuvos draugus kartu švęsti modernios Lietuvos 100-metį ir dalintis savo iniciatyvomis kartu su visais.

  Kviečiame visus JAV gyvenančius lietuvius ir mūsų draugus prasmingai ir išradingai pažymėti bei švęsti mūsų Valstybės jubiliejų, pasidalinti šventinėmis akimirkomis, skleisti žinią apie Jūsų sugalvotas ir įgyvendintas iniciatyvas, skirtas Lietuvos 100-mečiui.

  Tai gali būti Jūsų individuali iniciatyva dedikuoti šiai progai tam tikrą asmeninį įsipareigojimą ar įvykdyti užsibrėžtą tikslą, tai gali būti Jūsų šeimos išskirtinė tradicija įsimintinai pažymėti Vasario 16-ają - Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, tai gali būti Jūsų bendruomenės iniciatyva - surengta atkurtos Lietuvos Valstybės jubiliejaus šventė, šiai progai inicijuotas labdaros projektas, vaikų piešinių konkursas ar surengtas Lietuvos pristatymas amerikiečiams.

  Lietuvos ambasada maloniai prašo pasidalinti Jūsų šventinėmis akimirkomis su visais - tiek su JAV lietuvių bendruomene, tiek su lietuviais visame pasaulyje. Taip pat kviečiame dalintis istorinėmis nuotraukomis ar Jūsų šeimos istorijomis, susijusiomis su atkurtos Lietuvos Valstybės nueitu 100 metų keliu, kurias yra išsaugoję Jūsų tėvai, seneliai ir proseneliai.

  Atsiųskite savo iniciatyvas įamžintas nuotraukose ar trumpai aprašytas. Mes mielai visus 2018 metus dalinsimės Jūsų istorijomis ambasados socialiniuose tinkluose.

  Nepamirškite, kad kiekvienas iš mūsų yra dalelė Lietuvos, šiais metais švenčiančios atkurtos Valstybės 100-mečio jubiliejų. Tai yra mūsų visų šventė. 

  Laukiame Jūsų nuotraukų, iniciatyvų ir istorijų el. paštu - [email protected] Tai nėra konkursas dėl geriausios iniciatyvos, tai yra kvietimas dalintis prasmingomis akimirkomis kartu su visais.

  Naujienlaiškio prenumerata