Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
SVARBI%20INFORMACIJA%20VYKSTANTIEMS%20Į%20KINIJĄ(10).png

Primename, jog Jungtinės Amerikos Valstijos vis dar patenka į COVID-19 ligos paveiktų šalių sąrašą, todėl užsieniečiai iš JAV į Lietuvą gali atvykti tik pagal nustatytas išimtis.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
fcb info 2.jpg
Skelbiame balsavimo Seimo rinkimuose LR ambasadoje JAV datas ir laikus.

 

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
Basketball Cup 2020 website.jpg

Nors šie metai kupini iššūkių, Lietuvos ambasada JAV nenutraukia jau 17 metų gyvuojančios tradicijos ir kviečia dalyvauti VIRTUALIAME Ambasados krepšinio čempionate.

Lietuviai JAV ir Meksikoje » Sportas » Įvairenybės »
Freedom Way 2020.jpeg

JAV sostinėje rugpjūčio 23 d. įvyko „Laisvės Kelio" akcija, skirta Baltarusijos žmonių kovai už laisvę paremti. Šimtai JAV lietuvių ir baltarusių bendruomenių bei JAV pilietinės visuomenės narių, kartu su protestuotojus Baltarusijoje palaikančiais JAV gyventojais, susijungė į gyvą grandinę nuo Lietuvos ambasados Vašingtone ir prisijungė prie daugelyje pasaulio vietų vykusio renginio.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
Priešais Kapitolijų.jpg

Vašingtono lietuviai prisijungė prie iniciatyvos, kai visi Lietuvos gyventojai ir lietuviai visame pasaulye liepos 6 d. - Mindaugo Karūnavimo šventę - gieda Lietuvos himną. Ši iniciatyva vienija lietuvius ir Lietuvos piliečius visame pasaulyje.

Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Nuo šiandien, 2020 m. liepos 1 d. pradedama rinkėjų, planuojančių balsuoti užsienyje 2020 m. spalio 11 d. vyksiančiuose Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, registracija. Kviečiame Lietuvos Respublikos piliečius, nuolat gyvenančius, laikinai išvykusius ar rinkimų metu būsiančius užsienyje ir turinčius teisę balsuoti, registruotis balsavimui užsienyje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata