Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA JUNGTINĖSE AMERIKOS VALSTIJOSE IR MEKSIKOS JUNGTINĖMS VALSTIJOMS

Adresas: 2622 16th Street NW, Washington, DC 20009, USA

plačiau »

Tel. +1 202 234 5860
Faksas +1 202 328 0466
El. paštas

Lietuvos Garbės konsulai JAV ir Meksikoje aptarė bendradarbiavimo galimybes

Sukurta 2017.02.03 / Atnaujinta 2017.02.03 21:24
  Lietuvos Garbės konsulai JAV ir Meksikoje aptarė bendradarbiavimo galimybes

  Lietuvos Garbės konsulai, reziduojantys Vakarų Hemisferoje vasario 2-3 d. dalyvavo Kankune (Meksikoje) vykusiame Lietuvos Generalinių ir Garbės konsulų suvažiavime, kuris tapo pirmuoju bendru už Atlanto dirbančių Lietuvos diplomatų suvažiavimu.  

  Per dvi diskusijų dienas Garbės konsulai aptarė Lietuvos politinio ir ekonominio atstovavimo aktualijas, bendradarbiavimo su diplomatinėmis atstovybėmis prioritetus bei būdus kaip geriau išnaudoti bendro atstovavimo potencialą, dalinosi geriausiomis praktikomis bei planavo bendrus renginius per artimiausius metus.

  Po dvišalių politinių konsultacijų Meksike prie suvažiavimo prisijungęs Užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Azijos, Afrikos ir Okeanijos departamento direktorius ambasadorius Eduardas Borisovas Lietuvos Garbės konsulams pristatė Lietuvos prioritetus Lotynų Amerikoje, regiono ekonomikos ir politikos aktualijas.

  Apibendrindamas suvažiavimo rezultatus Lietuvos ambasadorius JAV ir Meksikai Rolandas Kriščiūnas pažymėjo, kad tvyrant geopolitiniam netikrumui šis suvažiavimas leido įsiklausyti į kuo daugiau nuomonių, aptarti regiono ryšius, suteikė galimybę diskutuoti apie bendrus poreikius ir suderinti diplomatinio atstovavimo principus Vakarų Hemisferoje.

  Naujienlaiškio prenumerata