Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
49646873111_cb43ba75ea_k.jpg

Kovo 11 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Valstybės sekretoriaus padėjėju Philipu Thomas Reekeriu. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs transatlantinio bendradarbiavimo ir regioninio saugumo klausimai, įskaitant partnerių pastangas kovoje su dezinformacija ir bandymais perrašyti istoriją.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Speakers and N.Pelosi.jpg

Vašingtone viešintis Seimo Pirmininkas V.Pranckietis kovo 3 d. susitiko su JAV Atstovų Rūmų Pirmininke N. Pelosi, Senato užsienio reikalų komiteto vadovybe, Atstovų Rūmų Baltijos draugų grupės pirmininkais.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
LT ir JAV vėliavos. Seimas.jpg

Kovo mėn. 2-5 dienomis su darbo vizitu JAV lankysis Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Šis vizitas vyksta kartu su Latvijos ir Lenkijos parlamentų pirmininkais bei Estijos parlamento atstovais, siekiant atkreipti Jungtinių Amerikos Valstijų dėmesį į regiono problemas ir aktualijas. Seimo pirmininką lydės Nepriklausomybės akto signataras, Tarpparlamentinių ryšių su JAV grupės ir Užsienio reikalų komiteto Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio pirmininkas Emanuelis Zingeris

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Pagarbos bėgimas. Bendra foto. 2020 01 12.jpg

Lietuvos ambasada Vašingtone sausio 12d. surengė simbolinį pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtą pagerbti Laisvės gynėjus. O sausio 13 d. ryte ambasadoje buvo uždegtos žvakutės, pagerbiant Lietuvos Laisvės gynėjus.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
dsc_7518.jpg

Pasibaigus pagrindinei NATO viršūnių susitikimo Londone sesijai, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo darbo pietuose JAV Prezidento Donaldo Trumpo kvietimu. JAV vadovas pakvietė susitikti šalis, kurios vykdo įsipareigojimą gynybai skirti 2 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP).

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
StaffDel in Seimas.jpg

Spalio 5 - 8 dienomis  Lietuvos Respublikos Seimo, Užsienio reikalų ministerijos ir ambasados Vašingtone  kvietimu Lietuvoje lankosi JAV Senatorių ir Atstovų Rūmų narių patarėjų delegacija. Vizito metu JAV pareigūnai susipažįsta su saugumo padėtimi Lietuvoje ir Baltijos jūros regione, priemonėmis kovojant su dezinformacija, aptaria dvišalių santykių perspektyvas, energetinio, ekonominio ir kibernetinio saugumo klausimus, santykius su Rusija, situaciją Rytų partnerystės šalyse ir kitas tarptautinės politikos aktualijas.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
dsc_0898.jpg

Rugsėjo 10 d. Lietuvoje viešintis Pensilvanijos Gubernatorius Tomas Wolfas šiandien susitiko su Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, užsienio reikalų viceministru Dariumi Skusevičiumi. Susitikimuose taip pat dalyvauja ir ambasadorius R.Kriščiūnas, Lietuvos garbės generalinė konsulė Pensilvanijos valstijoje Krista Bard, Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadas, generolas majoras Anthony Carrellis.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai JAV ir Meksikoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata