Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Prezidento vizito JTGA metu – išskirtinis dėmesys investicijų pritraukimui į Lietuvą

Sukurta 2019.09.25 / Atnaujinta 2019.09.25 15:18
   Prezidento vizito JTGA metu – išskirtinis dėmesys investicijų pritraukimui į Lietuvą
   Prezidento vizito JTGA metu – išskirtinis dėmesys investicijų pritraukimui į Lietuvą

   Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos (JTGA) metu vykstančiame pasauliniame ekonominės politikos ir verslo bendruomenės forume „Concordia Annual Summit“ Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su globalaus verslo lyderiais.

   Rugsėjo 24d. vykusioje apskritojo stalo diskusijoje su šalies vadovu dalyvavo „AT&T“, „Jacobs Engineering Group“, „Motorola Solutions“, „Philip Morris International“, „Citi“, „Google“, „Templum Markets“ vadovai.

   „Mūsų tikslas yra sustiprinta, nuosekli ir efektyvi ekonominės diplomatijos kryptis, investicijų į Lietuvą pritraukimas. Tai – viena svarbiausių priemonių, siekiant sukurti naujas gerai apmokamas darbo vietas, didinti ekonomikos augimo potencialą ir kartu kelti visų šalies piliečių pragyvenimo lygį. Turime puikias verslo sąlygas, aibę talentingų darbuotojų ir, mano manymu, neišnaudoto potencialo, pritraukiant užsienio investicijas. Tokio pobūdžio susitikimus su didžiausių pasaulinių korporacijų, besidominčių plėtra Lietuvoje, vadovais žadu tęsti ir kitų savo užsienio vizitų metu“, – teigė Prezidentas.

   Šalies vadovas su lyderiaujančiomis kompanijomis aptarė investavimo ir plėtros galimybes Lietuvoje, diskutavo apie pasaulio ekonomikos raidą ir iššūkius. Susitikime pristatytos palankios Lietuvos investicinės, teisinės, ekonominės, politinės sąlygos plėtoti globalius verslus, pasidalyta Lietuvoje veikiančių verslų sėkmės istorijomis.

   Susitikimai su globalaus verslo lyderiais bus tęsiami ir šiandien, rugsėjo 25 d., per „Bloomberg Global Business Forum“. Šiame renginyje Prezidentas susitiks su „Alphabet“ ir „Google“ finansų vadove Ruth Porat, „Alianz Global Investors“, „Novozyme“ ir Europos investicijų banko vadovais. R.Dačkaus nuotraukos.

   Naujienlaiškio prenumerata