Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Šeštadienį, spalio 19 d., vakare Lietuvos ambasadoje Vašingtone įvyko iškilmingas kasmetinio Lietuvos ambasadoriaus taurei laimėti krepšinio turnyro dalyvių pagerbimas ir nugalėtojų apdovanojimas. Ambasadorius Rolandas Kriščiūnas pasveikino naujuosius čempionus- Vašingtono, Marylando ir Virdžinijos žvalgybos bendruomenės atstovų komandos krepšininkus.  Tai yra pirmas kartas istorijoje kai turnyro nugalėtojais tapo amerikiečių krepšininkai. Jie finale nugalėjo Baltimorės “Lietuvių atletų klubą” 47:33, trečią vietą iškovojo JAV lietuvių “Joniškio Žiemgala” mažajame finale nugalėjusi JAV Gynybos departamento komandą 47:40. Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas Jamaal Thomas iš JAV Žvalgybos bendruomenės, rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Benas Veikalas iš „Joniškio Žiemgalos“

Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Sportas »
DSC02914-3.JPG

Lietuvos ir Lenkijos ambasados Vašingtone spalio 6 dieną surengė „Laisvės bėgimą“, skirtą  Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos Karalystės 1794-ųjų sukilimo vado, generolo, kovų už JAV nepriklausomybę didvyrio Tado Kosciuškos atminimui, Pasaulio lietuvių metams ir Lenkijos bei JAV diplomatinių santykių užmezgimo šimtmečiui pažymėti.

Lietuviai JAV ir Meksikoje » Istorinė, kultūros diplomatija » Sportas » Įvairenybės »

Lietuvos Respublikos ambasada Vašingtone kartu su Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjunga (ŠALFASS) kviečia į kasmetinį, jau 16-ąjį kartą rengiamą, Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyrą.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai JAV ir Meksikoje » Sportas »