Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadoriaus Rolando Kriščiūnio sveikinimas JAV lietuviams Vasario 16-osios proga

Sukurta 2020.02.14 / Atnaujinta 2020.02.14 18:09

Nuoširdžiai sveikinu visus Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančius lietuvių bendruomenės narius ir Lietuvos bičiulius su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Prisimindami 1918-ųjų metų Vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės akto svarbą, nepamirškime šio dokumento tikrosios esmės - tądien signatarų parašai sugrąžino Lietuvą į nelengvą, tačiau vienintelį įmanomą kelią, kuriuo žengia laisvės ir nepriklausomybės siekiančios valstybės ir žmonės.

Esame ir visada būsime dėkingi Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantiems mūsų tautiečiams, kurių pastangų dėka buvo stiprinama Lietuvos laisvė ir nepriklausomybė.

Vasario 16-oji mums nuolat primena ypatingą žmonių ryžtą, jų darbus ir pastangas, kurių dėka Lietuvos valstybė į pasaulio žemėlapį sugrįžo kaip moderni ir demokratinė valstybė.

Dėkoju Jums, Amerikos lietuviai, už Jūsų neblėstančią meilę Lietuvai, Jūsų prasmingus darbus, puoselėjamas Lietuvos tradicijas ir Lietuvos garsinimą pasaulyje.

Kviečiu visus iškilmingai švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir stiprinti Lietuvą kuriant jos ateitį prasmingais darbais ir naujomis idėjomis.

Gražios ir džiaugsmingos Jums Vasario 16-osios šventės!