Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėse Amerikos Valstijose kviečia atlikti praktiką

Sukurta 2022.10.04 / Atnaujinta 2022.10.04 20:26
  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėse Amerikos Valstijose kviečia atlikti praktiką

  Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėse Amerikos Valstijose kviečia aukštųjų mokyklų studentus ar absolventus atlikti praktiką ar stažuotę diplomatinėje atstovybėje Vašingtone.

  Pagrindinės praktikos sąlygos:

  • Praktiką gali atlikti Lietuvos Respublikos piliečiai ir lietuvių kalbą mokantys Europos Sąjungos ir NATO šalių piliečiai, kurie yra aukštųjų mokyklų pagrindinių ar vientisųjų studijų studentai, baigę ne mažiau kaip antrąjį studijų kursą, magistrantūros ir doktorantūros studentai, taip pat aukštųjų mokyklų absolventai, baigę aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos atstovybėje pradžios.
  • Praktikos trukmė: nuo 1 iki 6 mėnesių.
  • Praktika atstovybėje yra neapmokama. Apgyvendinimo, pragyvenimo ir transporto išlaidos bei gyvybės, sveikatos, civilinės atsakomybės ir kitokio draudimo išlaidos yra nekompensuojamos.
  • Praktika gali apimti įvairias sritis (politiką, ekonomiką, kultūrą, konsulinę, darbo su bendruomene ar kt. veiklą).

  Reikalavimai kandidatams:

  • geras lietuvių ir anglų kalbos mokėjimas,
  • gebėjimas sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu,
  • domėjimasis politinėmis ir ekonominėmis aktualijomis,
  • disciplina ir punktualumas.

  Jei susidomėjote, prašome raštu kreiptis į Užsienio reikalų ministerijos Personalo departamentą adresu [email protected] su prašymu atlikti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje JAV. Taip pat, prašome pridėti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, nurodydami aukštosios mokyklos, kurioje studijuojate, pavadinimą, specialybę ir mokymosi kursą (arba aukštosios mokyklos pavadinimą, specialybę ir baigimo metus), pageidaujamą praktikos atlikimo laiką ir trukmę.

  Rekomenduojame kreiptis likus ne mažiau nei 2 mėnesiams iki planuojamos praktikos pradžios. Prieš kreipiantis, prašome susipažinti su Praktikos atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ir atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha