JAV lankosi Lietuvos krašto apsaugos ministras R. Karoblis
Birželio 4-8 d. Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis lankosi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Birželio 7 d. ministras dalyvaus KAM ir JAV analitinio centro „Atlantic Council“ Vašingtone rengiamoje konferencijoje, skirtai saugumo stiprinimui Šiaurės-Rytų Europoje. Ši konferencija yra bendro Krašto apsaugos ministerijos ir „Atlantic Council“ projekto „Saugumo stiprinimas ir kova prieš konvencines ir hibridas grėsmes Šiaurės rytų Europoje“ dalis. Šiais metais baigiamasis projekto renginys įvyks Lietuvoje. Konferencijoje taip pat planuoja dalyvauti Latvijos ir Estijos gynybos ministrai Raimonds Bergmanis ir Margus Tsahkna. Vizito Vašingtone metu R. Karoblis taip pat susitiks su JAV Kongreso ir Senato nariais, JAV Nacionalinės gvardijos biuro vadu gen. Joseph L. Lengyel, Pensilvanijos nacionalinės gvardijos vadu brg. gen. Tony Carrelli, kitais JAV pareigūnais.