*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

LIETUVOS ATSTOVAS VAŠINGTONE TARĖSI KAIP STIPRINTI KIBERNETINĮ SAUGUMĄ

        Rugsėjo 10-13 d.d Vašingtone vykstančioje tarptautinėje konferencijoje „Tarptautinis strateginis kibernetinio saugumo dialogas“ NATO šalių ir partnerių svarbiausiųjų kibernetinio saugumo klausimus kuruojančių institucijų vadovai aptarė pagrindinius šios srities iššūkius ir bendradarbiavimo stiprinimo galimybes. Lietuvai renginyje atstovavo Informatikos ir ryšių departamento direktorius Gintaras Čiurlionis, kuris vizito metu taip pat apsilankė Lietuvos Respublikos ambasadoje Vašingtone ir JAV reziduojantiems diplomatams pristatė kibernetinio saugumo tendencijas Lietuvoje bei pasaulyje. Informatikos ir ryšių departamento direktoriaus vizito programoje įvyko kiti svarbūs dvišaliai susitikimai, pokalbiai su JAV CYBERCOM ambasadore C. Efird, apsilankymas didžiausios JAV telekomunikacinių paslaugų bendrovės AT&T atstovybėje, bendradarbiavimo galimybių aptarimas su pasaulinius kibernetinio saugumo renginius organizuojančių kompanijų vadovais.