*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

SU JAV SOSTINĖS PAREIGŪNAIS TARTASI DĖL LIETUVOS PRISTATYMO ES PIRMININKAVIMO METU

Š.m. rugpjūčio 8 d. LR ambasadoriaus pavaduotojas Simonas Šatūnas susitikimo su JAV sostinės Vašingtono miesto atsakingąja sekretore Cynthia Brock-Smith. Susitikimo metu LR diplomatas pažymėjo, jog pirmininkaudama Europos Sąjungai Lietuva sieks ne tik tinkamai įgyvendinti bendrąją ES dienotvarkę bei siekti užsibrėžtų tikslų, bet stengsis kaip įmanoma labiau apie ES ir Lietuvą supažindinti ir JAV sostinės gyventojus bei svečius.

 “Norėtume, kad Europos Sąjunga, jos prioritetai, šalių kultūrinė įvairovė, ir, žinoma, Lietuva ir mūsų pasiekimai būtų žinomi ir JAV žmonėms. Tikimės, kad 2013 m. antrojoje pusėje mums pavyks surengti įdomių kultūrinių bei ekonominių renginių ne tik keletoje JAV miestų – senojoje sostinėje Filadelfioje, JAV Vakarų pakrantės svarbiausiuose miestuose – bet ir šiandieninėje JAV sostinėje. Džiaugiamės dalyvaudami JAV sostinės ir ES ambasadų bendrose projektuose: Europos dienoje “Open House”, kuomet visos ES ambasados atveria duris JAV lankytojams, “EuroKids” filmų festivalyje, “EuroNight” kultūriniame projekte”, - sake S. Šatūnas.

 Susitikimo metu sutarta ieškoti naujų JAV sostinės administracijos ir Lietuvos, kaip būsimos ES pirmininkės, bendradarbiavimo galimybių.

Nuotraukoje: S. Šatūnas susitiko su Vašingtono miesto Valstybės sekretore Cynthia Brock-Smith (kairėje)